Category: Bota

1 2 3 18 10 / 173 POSTS
Shemben shkallët e aeroplanit në Rusi, lëndohen pesë pasagjerë (Video)

Shemben shkallët e aeroplanit në Rusi, lëndohen pesë pasagjerë (Video)

12/02/2019
Pesë persona janë lënduar kur u shembën shkallët e aeroplanit në aeroportin Barnaulu në Rusi. Në videon e filmuar nga kamerat e sigurisë shfaqe...
Tërmet i fuqishëm godet Iranin

Tërmet i fuqishëm godet Iranin

11/02/2019
Provinca jugperëndimore e Kuzestanit është goditur nga një tërmet me magnitudë 4.8, këtë të diel. Sipas Qendres Sizmologjike e Institutit Gjeof...
Njihuni me 10 femrat më të pushtetshme në botë

Njihuni me 10 femrat më të pushtetshme në botë

08/02/2019
Fama, pushteti, paraja janë trekëndëshi perfekt rreth së cilës fokusohemi. Ndoshta humbasim në mendime, kërkojmë të prekim të paktën njërën brinjë...
Jemeni ekzekuton në publik dy pedofilë

Jemeni ekzekuton në publik dy pedofilë

08/02/2019
Jemeni ka ekzekutuar në publik dy burra të cilët rrëmbyen, përdhunuan dhe vranë një djalë 12-vjeçar. 28-vjeçari Wadah Refat dhe 31-vjeçari Moham...

Mënyra më efektive për kokoshka në shtëpi…(VIDEO)

08/02/2019
https://www.facebook.com/199438996786774/videos/361164167768835/
Bora shkakton kaos ne Kanada

Bora shkakton kaos ne Kanada

07/02/2019
https://www.youtube.com/watch?v=GcrrUYWoMgY

Aksident i tmerrshëm, autobusi bie në lumë (Video)

07/02/2019
Një xhirim amator tregon momentin kur, e një aksidenti në mes të një veture dhe autobusi, ku ky i fundit përfundon në lumë. Për ti shpëtuar udhëtar...
Në Zvicër propozohet që java të ketë 4 ditë punë

Në Zvicër propozohet që java të ketë 4 ditë punë

07/02/2019
Kjo gjithashtu do të thoshte se njerëzit do të kenë më shumë kohë të lirë për familjen, si dhe do të ishin më të efektshëm në punë. Shumë ekono...
Irani: SHBA mbështet “diktatorë, kasapë dhe ekstremistë” në Lindje të Mesme

Irani: SHBA mbështet “diktatorë, kasapë dhe ekstremistë” në Lindje të Mesme

06/02/2019
Ministri i Jashtëm iranian, Mohammad Javad Zarif është përgjigjur me kritika ndaj fjalimit të presidentit amerikan, Donald Trump drejtuar kombit, ...
Rrahje masive në Moskë, me vetëm një goditje mbyt të riun (Video, +18)

Rrahje masive në Moskë, me vetëm një goditje mbyt të riun (Video, +18)

06/02/2019
Një rrahje masive që ka ndodhur mes dy grupeve në rrugët e Moskës, si pasojë e një goditje të fuqishme në kokë ka mbetur i vdekur në vend një pers...
1 2 3 18 10 / 173 POSTS