Category: Maqedoni

1 2 3 4 5 70 30 / 700 POSTS
“20 orë s’kemi asnjë lajm për dhëndrin që ndodhej në autobus” (VIDEO)

“20 orë s’kemi asnjë lajm për dhëndrin që ndodhej në autobus” (VIDEO)

14/02/2019
Ekipi i portalit Lajm.Tv në Spitalin 8 Shatori në Shkup, ka biseduar me disa persona që kanë të lënduar të afërmit e tyre gjatë rrokullisjes së auto...
Zëdhënësi i MPB-së: Kemi biseduar me shoferin e autobusit

Zëdhënësi i MPB-së: Kemi biseduar me shoferin e autobusit

14/02/2019
Zëdhënësi i MPB Toni Angelovski nga vendi i tragjedisë theksoi së për momentin po përcaktohet shkaku i aksidentit tragjik. “Për fat të ke...
Pamjet nga vendi i tragjedisë së djeshme, nxjerrja e viktimave nga autobusi (Video)

Pamjet nga vendi i tragjedisë së djeshme, nxjerrja e viktimave nga autobusi (Video)

14/02/2019
Pamje ekskluzive nga vendi i tragjedisë ku humben jeten te pakten 13 persona gjate rrokullisjes se autobusit ne autostraden Shkup-Tetove. Kujdes p...
Dëshmitari: Me duart e mia kam nxjerrë 4 kufoma nga autobusi, në momente të tilla nuk mendoni a është shqiptar apo maqedonas, por …!

Dëshmitari: Me duart e mia kam nxjerrë 4 kufoma nga autobusi, në momente të tilla nuk mendoni a është shqiptar apo maqedonas, por …!

14/02/2019
Dëshmi të shumta të njerëzve që tregojnë detajet tragjike të aksidentit ku humbën jetën 14 persona. Sipas informacioneve të fundit, vetëm...
Elvis Naçi: Me shumë dhimbje po e përjetojmë aksidentin e rëndë në Maqedoni

Elvis Naçi: Me shumë dhimbje po e përjetojmë aksidentin e rëndë në Maqedoni

14/02/2019
Aksidenti tronditës që ndodhi sot në autostradën Tetovë-Shkup, ka befasuar edhe hoxhen e nderuar Elvis Nacin ku mes dhimbjesh ai shkruan: “Me s...
Deputeti i LSDM hedhë dyshime: Tragjedia e rëndë e porositur nga jashtë?!

Deputeti i LSDM hedhë dyshime: Tragjedia e rëndë e porositur nga jashtë?!

14/02/2019
Deputeti i LSDM, Rubin Zemon ka dyshime se tragjedia e madhe e aksidentit fatal në rrugën Shkup – Tetovë është e porositur nga jashtë, përcjellë INA...
‘Vampirja’ plakë i gëzohet tragjedisë të shqiptarëve! Turp!

‘Vampirja’ plakë i gëzohet tragjedisë të shqiptarëve! Turp!

14/02/2019
Nga Fejzi Hajdari Edhe pastaj kërkojnë bashkëjetesë!!! Kultivojnë tani me dekada politikë fashizoide ndaj shqiptarëve…, madje edhe monstra të k...
Aksidenti tragjik në Maqedoni të Veriut – dy të rinj ende në gjendje kritike edhe pas operacionit

Aksidenti tragjik në Maqedoni të Veriut – dy të rinj ende në gjendje kritike edhe pas operacionit

14/02/2019
kritike edhe pas operacionit Dy të rinj, njëri 19 vjeçar dhe një 38 vjeçar, përkundër faktit se kanë dal prej operacionit, vazhdojnë të jenë ...
Vozitësi me lëndime të lehta, është lëshuar për kurim shtëpiak

Vozitësi me lëndime të lehta, është lëshuar për kurim shtëpiak

14/02/2019
Vozitësi i autobusit gjatë aksidentit të djeshëm ku mbetën të vdekur 14 persona dhe shumë të tjerë të lënduar gajtë aksidentit ka marrë lëndime të...
19 vjeçari Onur Sadiku është njëri nga viktimat e aksidentit Shkup – Tetovë

19 vjeçari Onur Sadiku është njëri nga viktimat e aksidentit Shkup – Tetovë

14/02/2019
Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte nga Shkupi për në Tetovë. ...
1 2 3 4 5 70 30 / 700 POSTS