Category: Shkupi

1 2 3 23 10 / 228 POSTS
Doktor Ridvan Bajrami: I dëshmuar në luftën e 2001-shit përkrahë Harun Aliut, i dëshmuar në paqe si humanist i vërtetë

Doktor Ridvan Bajrami: I dëshmuar në luftën e 2001-shit përkrahë Harun Aliut, i dëshmuar në paqe si humanist i vërtetë

15/02/2019
Doktor Ridvan Bajrami heroi i luftës dhe heroi i tragjedisë Tragjedia e së mërkurës që preku zemrat e gjithësecilit, shpërfaqi edhe anën humane të ...
Në dy raste të ndara në Kërçovë dhe Shkup kafshohen nga qen endacak dy persona

Në dy raste të ndara në Kërçovë dhe Shkup kafshohen nga qen endacak dy persona

15/02/2019
Me 14.02.2019 në ora 17.20 në Stacionin Policor në Aerodrom, M.R.(26) nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 11.45 në rrugën “...
Ndiqet penalisht shkupjani 40 vjeçar, ka vjedhur 30.000 den në një autobus lokal

Ndiqet penalisht shkupjani 40 vjeçar, ka vjedhur 30.000 den në një autobus lokal

15/02/2019
Sektori për delikte pronësore në Karposh dhe Gjorce Petrov do të ngre padi penale për kryerjen e veprës penale “vjedhje” të dënueshme sipas ...
Një VIDEO 3D përshkruan si mund të kishte ndodhur aksidenti tragjik i autobusit

Një VIDEO 3D përshkruan si mund të kishte ndodhur aksidenti tragjik i autobusit

15/02/2019
Asnjë nga 50 udhëtarët nuk mendonte se udhëtimi rutinë me autobusin Durmo Tours në Gostivar do të përfundonte si një nga katastrofat më të mëdha n...
Aksidenti tragjik në Shkup, ky është mjeku shqiptar që punoi 27 orë resht për të shpëtuar të plagosurit

Aksidenti tragjik në Shkup, ky është mjeku shqiptar që punoi 27 orë resht për të shpëtuar të plagosurit

15/02/2019
Kirurgu dhe shefi i Ekipit të Urgjencës në spitalin e Shkupit, Ridvan Bajrami është kthyer në një mjek hero, pas aksidentit tragjik, ku humbën...
Pesë persona janë lënduar në aksidente në Shkup

Pesë persona janë lënduar në aksidente në Shkup

15/02/2019
Një këmbësor është lënduar më rëndë, ndërsa katër më lehtë në katër aksidente trafiku që kanë ndodhur në Shkup në 24 orët e kaluara. Sipas buleti...
Dita e dytë e zisë në Maqedoni pas aksidentit, pesë persona ende në gjendje kritike

Dita e dytë e zisë në Maqedoni pas aksidentit, pesë persona ende në gjendje kritike

15/02/2019
Në vend sot është dita e ditë zie pas aksidentit që ndodhi pardje në autostradën Shkup-Tetovë ku ndërruan jetë 14 persona, ndërsa 37 u lënduan pas...
Profesoresha Venkovska kënaqet me viktimаt e аksidentit të djeshëm, ja çfarë shkruan!!

Profesoresha Venkovska kënaqet me viktimаt e аksidentit të djeshëm, ja çfarë shkruan!!

14/02/2019
Profesoresha Biljana Venkovska gjatë një postimi në FB është tallur me viktimаt e аksidentit të sotshëm duke shkruar: “Çfarë tragjedie dhe ironie ...
Lista e plotë e emrave të viktimave që kanë humbur jetën në aksident

Lista e plotë e emrave të viktimave që kanë humbur jetën në aksident

14/02/2019
Janë identifikuar tashmë 14 viktimat e tragjedisë së mbrëmshme të autobusit që u rrokullis në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Laskarc...
Gazeta Lajm: Shoferi i autobusit thuhet se ka vozitur edhe nëpër Shkup me shpejtësi të madhe?

Gazeta Lajm: Shoferi i autobusit thuhet se ka vozitur edhe nëpër Shkup me shpejtësi të madhe?

14/02/2019
Sipas disa mediumeve maqedonase, të mëdha janë gjasat që fajtor për fatkeqësinë e djeshme të jetë shoferi i autobusit. Burime nga policia kanë thë...
1 2 3 23 10 / 228 POSTS