Category: Showbiz

1 2 3 5 10 / 50 POSTS
Dua Lipa tregon se me kë ëndërron të ketë bashkëpunim

Dua Lipa tregon se me kë ëndërron të ketë bashkëpunim

12/06/2018
Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka zbuluar një sekret se me kë ka dëshirë të ketë bashkëpunim. Bëhet fjalë për Kevin Parke...
Këto 6 gjëra mos i ndani kurrë, dhe me askënd!

Këto 6 gjëra mos i ndani kurrë, dhe me askënd!

11/06/2018
1.Qëllimet e jetës Të paturit qëllime në jetë është mjaft e rëndësishme. Por ti nuk duhet t’i ndash ato me të tjerët sepse ndonjëhere mund të ndrys...
Horoskopi i datës 9 qershor 2018

Horoskopi i datës 9 qershor 2018

08/06/2018
Dashi Sot shumë gjëra do ndryshojnë për ju dhe do modifikoni edhe prioritetet. Ka mundësi që të fillojë një tjetër ritëm për jetën tuaj. Nëse keni ...
Po me Rira Orën ç’patët xhanëm!

Po me Rira Orën ç’patët xhanëm!

08/06/2018
Nga Mentor Kikia Lexova shumë qëndrime të njërëzve të ndryshëm për koncertin e Rita Orës. E gjeta kohën dhe durimin në fakt, enkas për të mësuar...
Rike Roçi duket e acaruar, por sërish seksi!

Rike Roçi duket e acaruar, por sërish seksi!

08/06/2018
Fillimisht u bë e njohur si banore e “Big Brother”, e më pas u rishfaq si “tifozja seksi” e Shqipërisë në Evropianin e 2016-ës. Bëhet fjalë për buk...
Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq, Katie Holmes i bashkohet në poza (Foto)

Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq, Katie Holmes i bashkohet në poza (Foto)

28/01/2018
Ajo është e njohur për stilin e veçantë të veshjeve, madje vitin e kaluar ishte mysafire në “Nex Top Model of America”. Rita Ora u shfaqe magje...
Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë

Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë

24/01/2018
Njerëzit në marrëdhënie afatgjata do të arrijnë deri në atë pikë ku duhet të pyesin veten: A është ky person me të cilin dua ta kaloj pjesën tjetë...
Fituesit e Greatest Photoshop Battles (FOTO)

Fituesit e Greatest Photoshop Battles (FOTO)

22/01/2018
#1 Trump duke pi uje #2 Trump duke bertitur në një gazetë #3 Një grua e rreshtuar në mes librash ...
Mos flini me celular, pasi mund të rrezikoheni nga kanceri

Mos flini me celular, pasi mund të rrezikoheni nga kanceri

21/12/2017
Departamenti i Shëndetësisë i Kalifornisë paralajmëroi se njerëzit duhet të mbajnë telefonat e tyre celularë disa metra larg tyre për të zvogëluar...
1 2 3 5 10 / 50 POSTS