Category: Sport

1 2 3 4 10 / 40 POSTS
Zinedin Zidane në krye të Kombëtares së madhe Europiane

Zinedin Zidane në krye të Kombëtares së madhe Europiane

12/06/2018
Zinedin Zidan shihet nga të gjithë si trajneri i ardhshëm i përfaqësueses franceze, i vetmi post i cili mendohet se është i përshtatshmi për të pas la...
Fury për Joshuan dhe Wilderin: Jam gatshëm kurdo që ata janë gati

Fury për Joshuan dhe Wilderin: Jam gatshëm kurdo që ata janë gati

10/06/2018
Pas triumfit ndaj Sefer Seferit, Tyson Fury nuk ka mundur të mos flasë për kampionët e botës në kategorinë e peshave të rënda, Anthony Joshua dhe Deon...
Dorëzohet Sefer Seferi

Dorëzohet Sefer Seferi

10/06/2018
Sefer Seferi është dorëzuar në raundin e pestë kundër Tayson Furi. Roundi i parë i kësaj ndeshje ishte më shumë për spektakël ku të dy boksierët u ...
Florian Marku mposht serbin për 100 sekonda

Florian Marku mposht serbin për 100 sekonda

08/06/2018
Ka zgjatur vetëm 101 sekonda ndeshja e MMA-së mes Florian Markut dhe sportistit serb Dragisiç. Luftëtari shqiptar u fut me një entuuziazëm të jashtëza...
Një recetë që do vetëm 5 minuta dhe ju bën të humbisni 5 kg

Një recetë që do vetëm 5 minuta dhe ju bën të humbisni 5 kg

08/06/2018
Depozitat e tepërta të yndyrës mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj të përgjithshëm. Pesha e tepërt mund të çojë në presionin e lartë të gjakut,...
Ronaldo drejt largimit nga Real Madridi!?

Ronaldo drejt largimit nga Real Madridi!?

08/06/2018
Real Madrid ka prezantuar ditën e martë fanellën e re për sezonin 2018/19. Los Blancos kanë zbuluar dy fanellat e reja, si të bardhën klasike që do t...
Dueli i shumëpritur Fury-Seferi, mësoni orën e meçit!

Dueli i shumëpritur Fury-Seferi, mësoni orën e meçit!

08/06/2018
Tyson Fury rikthehet në ring pas një pauze afro trevjeçare, ndërsa kundërshtari i tij i parë do të jetë boksieri shqiptar Sefer Seferi. I ashtuquajtu...
Qendra e emigracionit bllokon transferimin e kilianit tek Manchester United

Qendra e emigracionit bllokon transferimin e kilianit tek Manchester United

22/01/2018
Sulmuesi kilian, Alexis Sancehz është shumë pranë kalimit nga Arsenal në Manchester United. Brenda orëve të ardhshme Sanchez zyrtarisht do të j...
Barcelona arrin marrëveshje me ish yllin e Real Madrid

Barcelona arrin marrëveshje me ish yllin e Real Madrid

24/11/2017
ediat spanjolle kanë zbuluar se Barcelona ka arritur marrëveshje rreth kushteve personale me të rebeluarin e Arsenalit, Mesut Ozil. Ozil, i cil...
Champions, dalin kandidaturat për finalen e 2020-ës

Champions, dalin kandidaturat për finalen e 2020-ës

04/11/2017
Pasi përcaktoi stadiumin e ri të Atleticos së Madridit, ‘Wanda Metropolitana’, si pritëse të finales së 2019-ës, UEFA po vijon me shpejtësi përcak...
1 2 3 4 10 / 40 POSTS