Ju lutem SHPËRNDAJENI KËTË INFORMACION

Nëse vjen ka SERBIJA. Mos u ndal rruges nese e shef ndonjë vetur mercedes i zi apo ndonjë vetur tjetër që ështē ndalur dhe bëhen kishe kan nevojë për ndihmë. Ata ishin të stacionuar menjëhere pasi e kaloni kufirin e nëpër Sërbi gjatë rrugës për në Beograd. Se paskan dal hajnat rrugës, këtu info e paska postu dikush.
Ata, hajnat bëhen sikur kan defekt me makinën rruges dhe po i plaqkisin gurbetqarët tanë
Mbetesh i përshëndetur i nderuari Bashkim…
SHPERNDAJE!!!

COMMENTS