"> 19/10/2020 – ShkupiLajm.com
1 2 11 / 16 POSTS
Ja çka po ndodhë me adimistratorët që rrijnë në shtëpi dhe marrin paga

Ja çka po ndodhë me adimistratorët që rrijnë në shtëpi dhe marrin paga

19/10/2020
Në ministrinë për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, vetëm 3% e të punësuarve shkojnë në punë. Ose, nga gjithsej 1410 të punësuar, vetëm 4...
12 viktima dhe 161 të infektuar nga koronavirusi

12 viktima dhe 161 të infektuar nga koronavirusi

19/10/2020
Maqedonia e Veriut ka kryer në 24 orët e fundit 771 testime te personat e dyshuar të infektuar me Covid 19. Gjatë kryerjes së testimeve janë konfir...
Zeqiri: Karantina e re eventuale, goditje serioze për ekonominë

Zeqiri: Karantina e re eventuale, goditje serioze për ekonominë

19/10/2020
Masa të reja kufizuese si mbyllja e ekonomisë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve do të nënkuptojë kolaps për një numër të madh të ndërma...
Foto: Si parkojnë banorët e Shkupit

Foto: Si parkojnë banorët e Shkupit

19/10/2020
Garazhe shumëkatëshe falas, parkingje të reja, parkim në zonë, gjoba të larta për kundërvajtje ... për banorët e Shkupit gjithçka është e kotë. Kul...
Na keni bërë të gjithave ku**a!

Na keni bërë të gjithave ku**a!

19/10/2020
Antoneta Koçi, një prej vajzave të sezonit të parë të “Përputhen” e ftuar në “Ftesë në 5” në “Top Channel”, ka folur për etiketimet dhe fyerjet që për...
Në autobusët respektohet masa e plotësimit të kapaciteteve, do t’i presim rekomandimet e Komisionit

Në autobusët respektohet masa e plotësimit të kapaciteteve, do t’i presim rekomandimet e Komisionit

19/10/2020
Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov kumtoi sot se numri i udhëtarëve të transportuar në autobusët e qytetit është ulur me mbi 62 për qind kr...
Që nga hapja e çerdheve në Maqedoni, 18 fëmijë dhe 55 të punësuar janë infektuar me COVID-19

Që nga hapja e çerdheve në Maqedoni, 18 fëmijë dhe 55 të punësuar janë infektuar me COVID-19

19/10/2020
Që nga hapja e çerdheve (9 shtator) deri tani 18 fëmijë dhe 55 të punësuar kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Këtë e bëri të ditur ministrja e Pu...
Hetim për “larje parash” për gjashtë persona, mes të cilëve ish kryeministri Gruevski dhe kumbari i tij

Hetim për “larje parash” për gjashtë persona, mes të cilëve ish kryeministri Gruevski dhe kumbari i tij

19/10/2020
Prokuroria publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë hetuese kundër gjashtë personave, mes të cilëve edhe ish ...
“Gjendja më e keqe se në mars”, kryeqendra e Evropës në alarm nga rritja e të infektuarve

“Gjendja më e keqe se në mars”, kryeqendra e Evropës në alarm nga rritja e të infektuarve

19/10/2020
Belgjika është njëra nga ato vende ku për momentin po përballet me valën e dytë të pandemisë, duke shtyrë qeverinë belge të ndërmarr masa të rrepta an...
Shenjat më të pabesa të horoskopit!

Shenjat më të pabesa të horoskopit!

19/10/2020
Sipas astrologëve, ka disa shenja horoskopi që duket se paraqesin një prirje më të madhe për mashtrim dhe tre prej tyre bëjnë diferencën nga të tjerat...
Velesi i rikthehet lajmeve të rreme për zgjedhjet në SHBA

Velesi i rikthehet lajmeve të rreme për zgjedhjet në SHBA

19/10/2020
Qyteti i Velesit në Maqedoninë e Veriut sërish është aktualizuar tani para zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ngjashëm sikur...
1 2 11 / 16 POSTS