"> 09/11/2020 – ShkupiLajm.com
1 2 11 / 16 POSTS
Hashim Thaçi me super ekip të avokatëve, britanikë dhe amerikanë

Hashim Thaçi me super ekip të avokatëve, britanikë dhe amerikanë

09/11/2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot do të përfaqësohet nga njëri ndër avokatet më të mirë në botë, me përvojë mbi dy dekada në tribunale ndërkombët...
Në 24 orët e fundit ka 515 raste të reja me Covid-19 dhe 20 pcientë kanë ndërruar jetë

Në 24 orët e fundit ka 515 raste të reja me Covid-19 dhe 20 pcientë kanë ndërruar jetë

09/11/2020
Në 24 orët e fundit janë kryer 1293 teste dhe 515 raste të reja me Covid-19 janë regjistruar në: -Shkup 207 -Kumanovë 33 -Shtip 33 -Prilep 25 -...
U gjet vaksina për koronavirusin, Pfizer dhe BioNTech: Ditë e madhe për njerëzimin!

U gjet vaksina për koronavirusin, Pfizer dhe BioNTech: Ditë e madhe për njerëzimin!

09/11/2020
Kompanitë farmaceutike Pfizer të SHBA dhe BioNTech të Gjermanisë thanë të hënën se vaksina e tyre eksperimentale është më shumë se 90 përqind efektive...
Avokati i Thaçit përplaset me gjykatësin e Speciales: Pse s’ka simbole të Kosovës këtu?

Avokati i Thaçit përplaset me gjykatësin e Speciales: Pse s’ka simbole të Kosovës këtu?

09/11/2020
Avokati i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit është përplasur në Gjykatën Speciale me gjykatësin Nicolas Guillou lidhur me simbolet e Kosovës, q...
Zaev: Nëse sëmuren qytetarët tanë në Serbi ose Shqipëri, këto shtete mbulojnë shpenzimet e trajtimit

Zaev: Nëse sëmuren qytetarët tanë në Serbi ose Shqipëri, këto shtete mbulojnë shpenzimet e trajtimit

09/11/2020
Zaev: Nëse sëmuren qytetarët tanë në Serbi ose Shqipëri, këto shtete mbulojnë shpenzimet e trajtimit Nëse qytetarët tanë sëmuren në Serbi ose Shqipër...
Hashim Thaçi, para gjykatës: Akuzat nuk qëndrojnë; deklarohem i pafajshëm për të gjitha pikat 1 hour ago UPDATE 1 hour ago

Hashim Thaçi, para gjykatës: Akuzat nuk qëndrojnë; deklarohem i pafajshëm për të gjitha pikat 1 hour ago UPDATE 1 hour ago

09/11/2020
Ish presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha së është i pafajshëm përballë akuzave për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit. Ai u paraqit të hënë...
Prioritetet e Joe Biden-it në krye të Shtëpisë së Bardhë

Prioritetet e Joe Biden-it në krye të Shtëpisë së Bardhë

09/11/2020
Menaxhimi i situatës nga pandemia COVID-19 pritet të jetë një nga përparësitë dhe detyrat e para të presidentit të zgjedhur amerikan, Joe Biden. Du...
Aronia, fruti me i shendetshem ne bote!

Aronia, fruti me i shendetshem ne bote!

09/11/2020
Aronia është një frut i vogel i ngjashem me boronicen me substanca te larta anti-kancerogjene. Është vërtetuar se frutat e zeza të Aronisë kanë ndikim...
Maskat dhe dorezat mbushin plazhet, Pandemia rrit ndotjen e mjedisit

Maskat dhe dorezat mbushin plazhet, Pandemia rrit ndotjen e mjedisit

09/11/2020
ajisjet mbrojtëse të tilla si dorëzat plastike dhe maska për fytyrën tani gjenden në pothuajse një të tretën e të gjitha plazheve britanike pas një rr...
Parashikimet e Alfred Cakos: Fitorja e Biden, mjerë njerëzimi…

Parashikimet e Alfred Cakos: Fitorja e Biden, mjerë njerëzimi…

09/11/2020
Fitorja e Joe Biden si president i SHBA-ve, u cilësua nga konspiracionisti Alfred Cako si “mjerimi i njerëzimit”. Ai aludoi në rubrikën “Rrethi kat...
Dy seanca fillestare ndaj liderëve të UÇK-së! Hashim Thaçi del sot para Gjykatës së Hagës!

Dy seanca fillestare ndaj liderëve të UÇK-së! Hashim Thaçi del sot para Gjykatës së Hagës!

09/11/2020
Ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi do të bëjnë paraqitjen e parë gjatë kësaj ja...
1 2 11 / 16 POSTS