"> 26/02/2021 – ShkupiLajm.com
1 2 11 / 12 POSTS
Momentin kur policia merr nëpër kembë e rrëzon plakun e gjorë gjatë protestës (VIDEO)

Momentin kur policia merr nëpër kembë e rrëzon plakun e gjorë gjatë protestës (VIDEO)

26/02/2021
Policia merr nëpër kembë dhe rrëzon plakun e gjorë..sot gjatë protestës kundër rastit ”Monstra” Sot gjate protestes ku qytetaret dolen per rastin ‘...
Detajet nga protesta e sotme! Eskalon situata, 7 policë të lënduar, tetë persona shoqërohen në polici

Detajet nga protesta e sotme! Eskalon situata, 7 policë të lënduar, tetë persona shoqërohen në polici

26/02/2021
https://youtu.be/52VFSQjsM6Y Ora 13. Protestuesit u mblodhën tek Parku i Çairit. Në ora 13 20 filluan të lëvizin drejt gjykatës për t’i shprehu...
Shkup,16 vjeçari me Bmw X6 shkel një mjek në afërsi të qendrës klinike

Shkup,16 vjeçari me Bmw X6 shkel një mjek në afërsi të qendrës klinike

26/02/2021
Mjeku dhe profesori i njohur Gjorgji Jota gjendet në koma pasi mbrëmë u shkel me veturë në afërsi të Qendrës Klinike në Shkup. Ministri i shëndetës...
Selami me informatë të rëndësishme për obliguesit e tatimit vjetor

Selami me informatë të rëndësishme për obliguesit e tatimit vjetor

26/02/2021
Zv. Drejtor në DAP, Abdul-Selam Selami informon se në platformën elektronike është i disponueshëm formulari për punëdhënësit që kanë shfrytëzuar të dr...
Zaev e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

Zaev e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

26/02/2021
Sot e dorëzova kandidaturën time për kryetar të LSDM – Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, publikoi Zoran Zaev, lider i kësaj partie dhe kryeminist...
SHTOHET NUMRI I DEPUTETËVE QË BRAKTISIN KOALICIONIN ME LSDM-NË, DERI MË TANI 4

SHTOHET NUMRI I DEPUTETËVE QË BRAKTISIN KOALICIONIN ME LSDM-NË, DERI MË TANI 4

26/02/2021
https://youtu.be/QVUH7PoiYk0 Numri i deputetëve që dalin nga koalicioni i LSDM-së shtohet nga dita në ditë. Deri më tani katër deputetë kanë dalë n...
Tetë protestues janë marrë nga policia

Tetë protestues janë marrë nga policia

26/02/2021
Tetë persona shoqërohen në polici, shtatë policë të lënduar në protestën për “Monstrën”. Tetë persona janë shoqëruar në polici dhe akoma po punohet...
55 vite burg për rastin “Target-Fortesa”!

55 vite burg për rastin “Target-Fortesa”!

26/02/2021
https://youtu.be/dAXXxu9ThtA Dikur shef i tyre, kurse sot person të cilin duhej ta sillnin si i akuzuar. Sasho Mijallkovi me furgon policor u soll në...
Shoqata e Botuesve Shqiptar fton Stefoskën ta anulojë programin vjetor

Shoqata e Botuesve Shqiptar fton Stefoskën ta anulojë programin vjetor

26/02/2021
Ndaj programit kulturor vjetor kanë reaguar edhe nga Shoqata e Botuesve Shqiptarë në Maqedoninë e Veriut. Kërkojnë të anulohet programi kulturor, p...
PROTESTË KUNDËR VENDIMEVE GJYQËSORE

PROTESTË KUNDËR VENDIMEVE GJYQËSORE

26/02/2021
https://youtu.be/L3KrZ7v07-Q RAPORTOHET PËR SHTATË POLICË TË LËNDUAR, NISIN ARRESTIMET Protesta e kundër vendimeve gjyqësore për rastin “Mon...
Lëndohen shtatë policë dhe arrestohen tetë protestues

Lëndohen shtatë policë dhe arrestohen tetë protestues

26/02/2021
Shtatë policë janë lënduar gjatë protestës së sotme për rastin “Monstra”. Ministria e Brendshme gjithashtu informon se tetë persona janë ndaluar dh...
1 2 11 / 12 POSTS