"> 10/04/2021 – ShkupiLajm.com
1.092 raste të reja, 2003 të shëruar dhe 32 të vdekur nga Covid 19

1.092 raste të reja, 2003 të shëruar dhe 32 të vdekur nga Covid 19

10/04/2021
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 5569 testime, ndërsa janë regjistruar 1092 raste të reja me Covid-19. Insitut...