"> Uncategorized – ShkupiLajm.com

Category: Uncategorized

1 2 3 10 11 / 106 POSTS
2 gra dhe 7 fëmijë: 5 ditë me njërën 5 me tjetrën (VIDEO)

2 gra dhe 7 fëmijë: 5 ditë me njërën 5 me tjetrën (VIDEO)

19/09/2020
https://youtu.be/W-cFw3hwz9g Familja e Ilaiz Laskaj, jeton në Selishtë të Peshkopisë. Ajo përbëhet nga 10 anëtarë, kryefamiljari, dy bashkëshorte...
Emigrimin e të rinjve s’e ndal as pandemia!

Emigrimin e të rinjve s’e ndal as pandemia!

16/08/2020
Eksodi i të rinjve nuk ka të ndalur as në kohën e Pandemisë. Që nga hapja e kufijve për të lëvizur drejt Gjermanisë më test negativ PCR, rimbushen ter...
FOTO/ Derri i egër i bën gjëmën nudistit, i rrëmben çantën dhe

FOTO/ Derri i egër i bën gjëmën nudistit, i rrëmben çantën dhe

08/08/2020
Një episod qesharak është shënuar në kryeqytetin gjerman, Berlin. Një nudist, ishte duke bërë banjë dielli pranë një liqeni, ku papritur një derr i...
Mënyra e duhur për t’i mbajtur pulat tuaja të argëtuara

Mënyra e duhur për t’i mbajtur pulat tuaja të argëtuara

16/07/2020
A keni në duar një tufë pulash të mërzitura në kopshtin tuaj? Nëse po, kjo mund të jetë zgjidhja që ju keni kërkuar. Pronarët e pulave kanë varur l...
Ja sesi të fshini disa postime njëherazi në Facebook

Ja sesi të fshini disa postime njëherazi në Facebook

04/07/2020
Facebook do të mbajë postimet për 30 ditë në kosh në rast se keni fshirë ndonjë prej tyre gabimisht dhe dëshironi ta riktheni. Budallenj kemi qenë ...
Seks në veturën e OKB’së, skandali kaplon organizatën botërore

Seks në veturën e OKB’së, skandali kaplon organizatën botërore

27/06/2020
Kombet e Bashkuara kanë nisur një investigim lidhur me një video të shpërndarë në rrjetet sociale në të cilën shihet qartë një makinë që mban logon UN...
Gazetarja e njohur: 70% e ministrave shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për seks

Gazetarja e njohur: 70% e ministrave shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për seks

10/06/2020
Gazetarja Zhaklin Lekatari, e njohur për deklaratat e saj të drejtpërdrejta, ka “trazuar sërish ujërat” me atë që ka thënë në një studio televizive. ...
9 gjera qe nuk e prish agjërimin ?

9 gjera qe nuk e prish agjërimin ?

24/04/2020
Çfarë nuk e prish agjërimin ? 1- Ngrënia dhe pirja nga harresa. 2- Përdorimi i misvakut dhe larja e dhëmbëve me furçë. 3- Shpëlarja e gojës d...
Video/ Tërmet me magnitudë 6.5 në SHBA, ja pamjet ku tregojnë lëkundjet e forta

Video/ Tërmet me magnitudë 6.5 në SHBA, ja pamjet ku tregojnë lëkundjet e forta

01/04/2020
Një tërmet me magnitudë 6.5 të shkallës rihter ka rënë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Tërmeti i regjistruar rreth orës 6 pasdite sipas orës lokal...
Moti: Reshje të shiut, në male borë

Moti: Reshje të shiut, në male borë

31/03/2020
Nga orët e pasdites pritet ndryshim i motit, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në male reshjet të jenë me borë. Reshjet deri nga fundi i di...
Çekia i hyn qepjes, urdhëron mbulim të detyruar të fytyrës jashtë shtëpisë

Çekia i hyn qepjes, urdhëron mbulim të detyruar të fytyrës jashtë shtëpisë

29/03/2020
Republika Çeke është vendi i parë në Evopë që deyton me ligj të gjithë qytetarët të mbulojnë fytyrën kur janë jashtë shtëpisë prej perhapjes së korona...
1 2 3 10 11 / 106 POSTS