"> I vranë burrin në krah të saj/ Zbardhet dëshmia e gruas… – ShkupiLajm.com
I vranë burrin në krah të saj/ Zbardhet dëshmia e gruas…

I vranë burrin në krah të saj/ Zbardhet dëshmia e gruas…

Shpërndaje

Gjatë mëngjesit të sotshëm është qëlluar për vdekje me armë Ahmet Toska, 50-vjeçar nga Fieri.
Ai u vra me armë zjarri, i qëlluar në kokë pranë pranë banesës së tij. Dëshmitare për këtë krim ka qenë vetë bashkëshortja e tij.

Ndërkohë ‘Panorama’ ka mësuar detaje nga dëshmia paraprake që ka dhënë për uniformat blu bashkëshortja e viktimës.
“Ishim duke shkuar në pune. Personi ishte me maske” tregon ajo për autorin.

Sipas dëshmitares së vetme të krimit të rëndë, autori “e qëlloi në kokë dhe u largua me vrap”.
“Kërkova ndihme nga fqinjët por ishte shume vonë” ka thënë për policine gruaja e cila është shfaqur në gjendje shumë të rënduar psikologjike.

COMMENTS