"> Nuk përmbahet Granit Xhaka, e kap për fyti kundërshtarin dhe përjashtohet nga loja (VIDEO) – ShkupiLajm.com
Nuk përmbahet Granit Xhaka, e kap për fyti kundërshtarin dhe përjashtohet nga loja (VIDEO)

Nuk përmbahet Granit Xhaka, e kap për fyti kundërshtarin dhe përjashtohet nga loja (VIDEO)

Shpërndaje

Granit Xhaka është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 59-të të ndeshjes Arsenal – Burnley.

Futbollisti shqiptar ka kapur për fyti kundërshtarin e tij, Ashley Westwood.

Pas rishikimit në VAR gjyqtari e ka përjashtuar menjëherë mesfushorin. /IndeksOnline

COMMENTS