"> Protesta kundër “rasteve të montuara” në Shkup, marshi ka shpalosur një flamur të madh kuq e zi (VIDEO) – ShkupiLajm.com
Protesta kundër “rasteve të montuara” në Shkup, marshi ka shpalosur një flamur të madh kuq e zi (VIDEO)

Protesta kundër “rasteve të montuara” në Shkup, marshi ka shpalosur një flamur të madh kuq e zi (VIDEO)

Shpërndaje

Sot në Shkup protestohet kundër aktgjykimit të rastit “Monstra” dhe rasteve tjera “të montuara” njofton Portalb.mk.
14.30 – Marshi ka arritur afër Bit Pazarit dhe ka shpalosur një flamur të madh kuq e zi.

14.00 – Ka filluar në Shkup protesta kundër aktgjykimit të rastit “Monstra” dhe rasteve tjera “të montuara”. Protesta filloi nga parku i Çairit drejt Qeverisë së Maqedonisë së Veriut, njofton Portalb.mk.
https://www.facebook.com/watch/?v=3987928011246488

COMMENTS