"> Shkëndija tallet me Vardarin pas fitores së thellë prej 1 me 6 – ShkupiLajm.com
Shkëndija tallet me Vardarin pas fitores së thellë prej 1 me 6

Shkëndija tallet me Vardarin pas fitores së thellë prej 1 me 6

Shpërndaje

Shkëndija e ka mposhtur thellë dhe binshëm skuadrën Vardarit të Maqedonisë, shkruan Gazetasheshi.com

Midis Shkupit, Shkëndija ka fituar si mysafire 6 me 1. Me dy golat e Ibraimi dhe nga një të Ramadanit, Dorievit, Hebaj dhe Elezit, “Ballistët” kanë marrur një fitore të madhe në Superligën e Maqedonisë.

Teksa pas fitores skuadra nga Tetova ka reaguar në mënyrë epike pas kësaj fitore të thellë, duke u tallur me Vardarin.

Ky ishte reagimi epik nga klubi kur rezultati ndyshoi nga 1 me 5 në 1 me 6.

COMMENTS